Akce „LOGO na Musilce“ zažila divácký úspěch

26.06. 2019

Brno - Dne 20. 6. 2013 proběhla v Lidovém domě Musilka tradiční akce Soukromé kliniky LOGO s.r.o. - vystoupení dětí z kroužků, z dětského denní stacionáře a letos také hosté z Občanského sdružení LOGO s jejich kroužkem. Představení navštívilo téměř 150 diváků a výkony malých herců odměnili vždy obrovským potleskem. V průběhu kulturního pásma proběhlo tradiční pasování předškoláčků z dětského stacionáře na školáčky. Celé odpoledne završili dospělí klienti s hudebním koncertem a přednesem hry Zlatovláska od K. J. Erbena. Musilka byla opět úspěšnou akcí a již teď se těšíme na další ročník.

Musilka 2013

Na Musilce vystoupilo celkem 8 skupin účinkujících, mezi kterými byly hlavně děti z kroužků na Soukromé klinice LOGO s.r.o. a také kroužek z OS Logo. A co mohli diváci vidět?

Úvodního slova se ujal pan ředitel Ing. Josef Konopka, MBA, který přivítal všechny rodiče a účinkující. Jako první se vystoupily děti z dětského stacionáře, které nám představily včelku Máju za pomocí písničky. Dalším v pořadí byl kroužek z OS LOGO, kde jsme si mohli poslechnout písničku a básničku. Následovaly spojené kroužky Arteterapie a Hrátky hlásky. Děti nám básničkou a taneční písničkou ukázaly život v lese. Z lesa jsme zamířili k předškolákům a jejich pásmu básniček. Letos nás navštívil také kroužek z našeho pracoviště v Židlochovicích, kde si děti nacvičily několik básniček o škole. Jako poslední z dětských kroužků byly Myofunkční terapie a Hurá do pohádky. Zde za námi na pódium přišly kočky, které zarecitovaly básničky, zazpívaly písničky a také nám zatancovaly. Po dětech přišli na scénu první dospělí klienti, kteří si donesli hudební nástroje a spolu s nimi nám zazpívali. Mohli jsme slyšet tradiční kytaru, ale také např. africké bubny.

Po tomto kulturním pásmu následovalo všemi očekávané pasování předkoláčků z dětského stacionáře. Na pódium přijal pozvání král a předkoláky, pomocí svého meče, pasoval na školáky. Naše děti dostaly odměnu za vzornou spolupráci ve stacionáři - šerpu, pamětní medaili a pár drobností, které se budou všem hodit v první třídě. Po tradičním pasování a odchodu krále přišli na řadu opět dospělí klienti s poruchou komunikace. Letos si připravili přednes hry Zlatovláska od K. J. Erbena. Všem patří velké ocenění a obdiv, jak měli hru pěkně, a hlavně kvalitně, připravenou. Od diváků tak následoval velký aplaus.

Poděkování patří všem vystupujícím dětem, které mohly na vlastní kůži zažít pocit výstupu před reflektory na divadelním jevišti.

Děkujeme všem za spolupráci a rodičům za návštěvu a podporu.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »