Zimní logopedický tábor 2017 aneb Cirkus na horách

27.06. 2019

Soukromá klinika LOGO s.r.o. letos opět pořádala zimní logopedický tábor, tentokrát s názvem ,,Cirkus na horách". Tábor proběhl 22. 1. - 28. 1. 2017 v hotelu Andromeda na Ramzové v Jeseníkách. Na všechny účastníky čekal vedle bohatého programu i lyžařský svah pouhých 100 m od hotelu.

Týden plný zábavy, her, lyžování, seznamování se s novými kamarády, a mnoho dalšího zažili účastníci zimního logopedického tábora.

Letošní tábor se nesl v názvu ,,Cirkus na horách", a byl to pořádný kolotoč! Žonglování, tvarování balónků, balancování na míči, chůze po laně, ale i další cirkusové dovednosti si mohl vyzkoušet každý, kdo se tábora zúčastnil.

Vedle pestrého programu čekaly na klienty denní skupinové logopedické, psychologické a rehabilitační terapie vedené našimi odborníky (klinický logoped, psycholog, fyzioterapeut, zdravotní sestra a asistenti). Zábavné a zajímavé byly také tématické táborové hry a soutěže, doplněné muzikoterapií.

Každé dopoledne probíhalo lyžování na blízké sjezdovce, která byla vhodná pro všechny kategorie lyžařů i nelyžařů.

Již nyní se těšíme na další rok, a doufáme, že s Vámi opět uvidíme :-)

 

Hodnocení účastníků:

Na táboře se mi líbilo všechno a program byl naprosto úžasný! Terapie mne také velmi bavily a vedoucí byli ve všech ohledech skvělí. Doporučuji tento tábor všem, kteří váhají. Naučíte se lépe mluvit a spolupracovat.

Skvělý tábor jako vždy s úžasnou náplní pro děti. Vedoucí mají 200 bodů ze 100! :-) Terapie děti opět posunou o kousek dál. Libila se nám příprava na cirkus. Moc děkujeme! :-) Ramzová je skvělá!

Moc se mi líbilo prostředí hotelu, ubytování a strava. Vedoucí byli ve všem suproví a terapie byly velmi přínosné.

Táborový program, práci vedoucích a terapeuta hodnotíme velmi dobře. Byli jsme naprosto spokojeni. Úbytování a stravu hodnotíme také velmi pozitivně.

Během táborového programu jsem se naučila spoustu nových věcí. vedoucí byli úžasní, příjemní a vtipní lidé! Terapie mi hodně daly, každá hodina byla zajímavá! Také jsem měla štěstí na partu ve skupině. Úbytování bylo dobré, měly jsme příjemný pokoj. Taky se mi líbilo, že hotel je velmi blízko sjezdovky. Stravování bych hodnotila průměrně. S táborem jsem moc spokojená. Byla radost tu být :-)

Zimní tábor v pojetí ,,Cirkus na horách" byl dobrý nápad. Děti měly možnost vyzkoušet si spoustu akrobatických činností, se kterými jim vedoucí ochotně pomáhali. Terapie byly rozloženy do tří skupin - logopedie, psychologie a fyzioterapie. Ubytování bylo v krásné přírodě jeseníků a velkou výhodou bylo, že pouhých 100 metrů od hotelu byl úžasný vlek, kde měly děti pohádkové svezení. Strava byla třikrát denně a jídlo bylo dobré. Byli jsme spokojeni.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »