Dopis od maminky dítěte z dětského stacionáře

08.03. 2013

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat klinice LOGO za velice kvalitní přístup a pomoc k nápravě řeči mé dnes už 7 leté dceři Verunce.

Abych řekla pravdu moje cesta na tuto kliniku nebyla přímá, ale snad se jednalo o spoustu náhod a zato jsem nesmírně vděčná.

Kolem 3 roku mé dcery jsem začala řešit její problém s mluvením. Začali jsme navštěvovat různé lékaře ať už logopedy nebo neurologii, kde jsem neustále slyšela „ chce to čas" , ale pomoc žádná. Největší a snad nejsilnější nakopnutí jsem dostala, když jistý pan doktor prohlásil, že nebude nikdy mluvit a mám jen dvě možnosti - dát Verunku do ústavu, nebo si ji nechat a nic nenadělám.

V té době jsem slyšela o klinice LOGO, brala jsem to jako poslední naději. Přes velkou ostýchavost z mé strany a to díky předešlým lékařům, jsem si dodala odvahu a osobně navštívila kliniku.

Byla jsem velice mile překvapena s velkou ochotou na recepci, kde jsem si domluvila termín k odbornému lékaři. Ten mi pak doporučil důkladné a zároveň celkové vyšetření mé dcery, které jsme jako týdenní pobyt absolvovali.

Při tomto pobytu jsem byla mile překvapena s nesmírnou ochotou a profesionálním přístupem všech lékařů a odborníků. Zároveň jsem byla seznámena, co a jak nejlépe Verunce pomůže.

Nechci, aby to vyznělo divně, ale když rok posloucháte, že se nedá nic dělat a dokonce je Vám doporučen ústav, tak jsem se rozbrečela radostí, že je tady nějaká možnost. Rok jsme navštěvovali logopedii na klinice tak i odborné lékaře, kterým jsme zároveň přešli. S čistým svědomím můžu říct, že dcera dělala značné pokroky.

Jelikož je možnost na klinice denního stacionáře, tak jsme neváhala Verunku nahlásit. Další rok už chodila do kliniky denně, kde měla tu nejlepší péči. Ať už pod odborným přístupem paní učitelky ve stacionáři nebo všech logopedů a dalších odborných lékařů se postupně začala Verunka rozmlouvat. Nikdy neměla nechuť chodit každý den do stacionáře, ba naopak se nesmírně těšila.

Snad moje zkušenost pomůže všem, kteří stále váhají ať už navštívit kliniku LOGO, nebo si nejsou jistit, zda je ještě čas navštívit logopedii. Jsem přesvědčena, že Vašemu dítěti pomohou stejně jako mé dceři Verunce.

A za to jim patří mé vřelé poděkování.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »