Kouzelnický tábor je úspěšně za námi

27.06. 2019

Soukromá klinika LOGO uspořádala pro své malé i velké klienty v termínu 22. – 28. ledna 2011 zimní tábor v Jeseníkách – Karlově v Malé Morávce. Letos se počasí velmi vydařilo a tak jsme mohli využít napadaného sněhu a kromě tradičních terapií (logopedie, rehabilitace a psychologie) všichni využili možnosti lyžovat. Naši odborní terapeuti také věnovali velké úsilí a nemálo času přípravě programu. Děti tak měly příležitost každý večer sledovat kouzelnické představení v podání našeho primáře logopedie, který ukázal, že se vyzná nejen v logopedii, ale má talent i v jiných oblastech – kouzlení. Děti byly z představení velmi nadšené a i v rámci terapií si vyzkoušely některá kouzla. Z pobytu na horách si tak všichni odnesli nejen další pokroky po terapiích, ale i dovednosti v předvádění několika kouzel.

Náš tábor není věkově omezen a je tudíž svým způsobem jedinečný. Účastníci jsou na našem táboře po dobu terapií rozděleni do skupinek, v rámci kterých pak navštěvují logopedii, psychologii a rehabilitaci. Kromě skupinových terapií pak klienti mají v programu individuální konzultace. Pacienti se v rámci skupinek věnovali nápravě komunikačních dovedností. Zejména šlo o rozvoj motoriky mluvidel, slovní zásoby, nápravu dechových stereotypů a podobně.

Své komunikační dovednosti si klienti rozvíjeli formou zábavy, her a soutěží pod dohledem zkušených odborníků kliniky LOGO s.r.o. - PhDr. Petr Staníček, Simona Poláchová, Mgr. Eva Přikrylová, Mgr. Daniel Žukovský a Michal Kubeš.

Celý týdenní pobyt uzavřelo divadelní představení nejmenších dětí, které vedl člen divadelního souboru DivadloGo Manuel Elvír. Každý den tak děti měli dramaterapii, při které si kromě zábavy zlepšily i komunikační dovednosti.

Celý pobyt proběhl v hotelu Kamzík v Malé Morávce, který nabízí pro naše tábory dobré zázemí. Pro terapie využijeme krytý bazén, tělocvičnu a další místnosti. Klienti tak ve chvilkách času mohli využít další služby hotelu - sauna, kuželky či masáže. Klienti jsou pak ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením a samostatnou koupelnou.

Tímto zveme všechny zájemce na další, tentokrát letní, logopedický tábor. Na programu se již nyní pracuje a bude připraven pro všechny věkové kategorie.
Pokud se Vám nechce čekat až do léta, můžete využít další akce pořádané Soukromou klinikou LOGO s.r.o. Jedná se například o tradiční hravé sobotní dopoledne pro děti. Aktuální zprávy o přípravě a konání akcí najdete vždy na našich webových stránkách.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »