Letní tábor s Logem opět úžasný!

27.06. 2019

V týdnu 17. 7. – 23. 7. 2011 proběhl opět velmi úspěšný zážitkový letní tábor v Bílých Karpatech pro děti i dospělé, tentokrát v duchu „Cesty do pravěku“.

setkání s mamutem

Kdo si myslí, že 21. století je stoletím zábavy, ten jistě nebyl v pravěku. V pravěku bylo mnoho příležitostí, jak se dobře pobavit, poučit, být stále veselý a aktivní. Letošní letní tábor s klinikou LOGO se nesl právě v duchu pravěku a všem opět dokázal, že neexistuje lepší způsob, jak strávit letní prázdniny.

Týden nabitý zážitky a pravěkým dobrodružstvím potvrdil správné rozhodnutí vrátit se do dob dávno minulých.

Hry, soutěže, pohybové a tvůrčí aktivity, slunce, voda, zážitkové terapie, krásné prostředí Bílých Karpat a skvělá parta - to byla ideální kombinace, kterou si všichni náramně užili. Dokonce i setkání s mamutem se ukázalo jako velká zábava, proto se již teď těšíme na další ročník a na nové zážitky na letním táboře 2012!

Nechejme mluvit účastníky:

 • „Byla jsem zde s dcerou poprvé a musím velmi pochválit tým instruktorů a pedagogů, kteří během celého pobytu připravili pestrý program pro své svěřence. Překvapil a potěšil nás všechny jejich kamarádský přístup a profesionální servis ke všem zúčastněným. Určitě využijeme možnosti se znovu utábořit i v příštím roce. Těšíme se. „

 • „ Ač jsme se tábora zúčastnili poprvé a měli „určitá očekávání", musím bez jakéhokoliv zastírání říct: že veškerá očekávání jste předčili. Nejen bezvadnou organizací, ale i skvělou nápaditostí celého programu. Mé děti nejsou moc průbojné, a proto jsem měla obavy, ale vedoucí dokázali nenásilnou formou děti nadchnout nejen pro hry, ale i pro logopedii, která často pro děti až tak „zábavná" není. Proto děkuji především Verči, Petrovi, Simči, Danovi, Báře a Manymu za celý skvělý program tábora. Ani k dalším bodům jako je ubytování a strava nemám žádné výhrady. Děkujeme."

 • „Jsem velmi ráda, že jsme se opět mohli zúčastnit tábora a tím navštívit pravěk, lépe ho poznat a také otestovat, co všechno jsme schopni zvládnout. Protože potkat mamuta za bílého dne je něco naprosto úžasného, co nejen dětem bralo dech. Cesta za mamutem a všechny pravěké hry byly velmi zábavné, terapie přínosné. Vedoucí milí, laskaví, vstřícní, ochotní... Děkuji všem za krásně a užitečně strávených šest dnů. Tábor je přínosem nejen pro děti, ale i pro nás rodiče. Přeji vše dobré a těším se na další tábor."

 • „Doprovázeli jsme dceru zde na táboře poprvé. Slova chvály by se mi těžko vešly na tento list. Servis péče a kamarádského přístupu od instruktorů, který se dceři i ostatním zúčastněným dostalo, zaslouží jen pochvalu. Děkuji."

 • „ Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem, co s námi byli na táboře. Byl to pro mě a dceru úžasný týden, kde jsme se obě dozvěděly docela dost nových věcí (každá dle potřeby) a získaly nové zkušenosti. Celý tábor byl laděn do jednoho tématu, a to se nám moc líbilo. Dcera nemůže zapomenout na setkání s mamutem . Velmi chválím rozdělení dopoledního programu dle věku. Myslím si, že dopolední program dal dceři nové zkušenosti, ale zároveň pomohl i mě - (šmírováním za oknem ?) jsem si ujasnila a potvrdila věci, které jsem si již delší dobu myslela. Pomohlo nám to v rozhodování, jak budeme dál pokračovat. Také odpolední a večerní program byl chvályhodný...Na závěr bych tedy ještě jednou chtěla všem moc poděkovat za úžasný týden a moc rádi bychom se zúčastnili dalších akcí."

 • „Já mohu jen konstatovat, že syn přijel naprosto nadšený a spokojený a příští rok chce jet zase. A to je nejlepší hodnocení!!! Děkujeme za pěkný týden a přejeme všem krásný zbytek léta."

 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tábora a účastníkům nejen za skvělou náladu.

Kolektiv Soukromé kliniky LOGO s.r.o.

Připojené obrázky

 • pravěcí lidé
 • zábavná rehabilitace
 • magický výlet
 • pravěké malby
 • pohoda u táboráku
 • pravěké rekvizity
 • pravěký příbytek
 • atmosféra Bílých Karpat
 • zábava i terapie
 • ahoj z pravěku
 • zasloužená ocenění

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »