Děti z kliniky LOGO vystoupily na Musilce

27.06. 2019

Nová položka

16. června 2016 proběhlo již tradiční vystoupení dětí z našich logopedických kroužků a Denního stacionáře. Lidový dům na Musilce se tak za účasti našich nejmenších a jejich rodičů opět proměnil v dějiště strhujícího a zábavného divadelního představení.

Téměř jedné stovce návštěvníků se představilo 42 dětí, které pod vedením našich sympatických a odborných logopedek předvedly, co všechno se naučily. Na jevišti se tak vystřídalo 7 skupinek dětí s jedinečným programem, který potěšil a pobavil oko každého diváka. Moderátorem celého podvečera byl Mgr. Jakub Ostrý.

Představení, které začalo v 16 hodin otevřel úvodním slovem primář logopedického oddělení na Soukromé klinice LOGO s.r.o. PhDr. Petr Staníček. S prvním představením nazvaným „Večerníček" vystoupily děti ze Židlochovic z kroužků „Do školy s úsměvem" a „Hrátky-hlásky" pod vedením logopedek Mgr. Ivany Holakovské a Mgr. Pavlíny Gorelové. Pohádkové postavy a roztomilá zvířátka vrátily rodiče do doby dětských let. Hned na to se divákům představili ,,Malí Gentlemani" pod vedením Mgr. Simony Hlaváčové, kteří svým vystoupením potěšili všechny přítomné. Mgr. Dana Zemčíková si se svými dětmi připravila básničky a písničky se zvířátky. K vidění tak bylo mnoho různých zvířátek, které svou recitací a tancem předvedly svou všestrannost. Jako další vystoupily děti z kroužku „Mluvení hrou" pod vedením Mgr. Lenky Horňákové, a ukázaly všem zúčastněným, jak se tančí s padákem. Děti z Denního stacionáře pod vedením Mgr. Jany Hamplové zahrály ,,Malou pohádku o veliké řepě", která všem připomněla, jak důležité je přátelství a spolupráce. Ve svém druhém představení s názvem ,,Na výlet", si pak společně zatancovaly. Jako další následovaly děti z OS LOGO pod vedením Mgr. Barbory Dopitové, které všem přítomným samostatně zarecitovaly a odhalily tak, jak se vypořádat s trémou na jevišti. Poslední vystoupení s názvem ,,Hurá do Zoo" potvrdilo letošní zvířátkovou dominanci. Děti z Tišnova, pod vedením Mgr. Jany Krejčí a Mgr. Barbory Procházkové předvedly jak to může vypadat, když navštívíte zoologickou zahradu plnou veselých zvířátek. Po skončení všech vystoupení zavítal na jeviště pan Král, aby pasoval předškoláky z Denního stacionáře na školáky, a udělal tak tečku za letošním divadelním vystoupením.

Chceme poděkovat všem dětem a všem vedoucím, bez kterých by celé představení nemohlo vzniknout.

Velké díky také patří všem návštěvníkům, kteří se přišli podívat a podpořit účinkující.

Na vstupném jsme vybrali 2760 Kč. Tyto finanční prostředky budou využity na nákup pomůcek na letní pobyty u nás na klinice LOGO.

Připojené obrázky

  • Nová položka
  • Gentlemani
  • Basnicky a pisnicky se zviratky
  • Nová položka

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »