Napsali o nás

Soukromá klinika LOGO s.r.o. poskytla plno rozhovorů do médií - ať už televizi nebo novinám. Některé vybrané články Vám představíme v této kategorii "Napsali o nás".

 • Koktavost: Jak ji řešit? - zena-in.cz

  Koktavost je jedna z nejtěžších poruch komunikace. Prokázané ovšem je, že včasná terapie v dětství může tuto vadu řeči zmírnit nebo úplně odstranit. Některé dítě může mluvit plynule a začne zadrhávat nebo koktat ze dne na den, jinému se potíže s řečí postupně zhoršují.

 • Koktavost trápí stále více dětí, ale i dospělých - Novinky.cz

  Koktavost neboli také balbutismus postihuje v Česku stále více lidí. V současné době se jedná o 6 % populace. Podle logopedky Ilony Kejklíčkové z kliniky Logo za to může především dnešní uspěchaná doba a přemíra stresu.

 • Koktající z celého světa se sešli v Brně - Novinky.cz

  Dokončovat věty za koktavé se nesluší. I takové jednoduché komunikační rady zněly v pátek 22. 10. 2010 na mezinárodním kongresu o koktavosti, který se sešel v Brně. Na 150 účastníků nejen z Česka, ale z celého světa, si povídalo o problémech balbutiků , česky řečeno těch, co koktají. Nepříjemné zadrhávání přitom není vůbec ojedinělý jev, jen v Česku takovou vadou řeči trpí zhruba 150 000 lidí.

 • Koktavost - Maminka.cz

  Nejspíš také znáte někoho, kdo trpí poruchou plynulosti řeči, tedy koktá. Pokud máte pocit, že vaše dítě začíná zadrhávat, pak zbystřete pozornost! Chcete-li mu pomoct, je potřeba odhalit vadu co nejdříve...

 • Řeč je nejdokonalejší lidská schopnost

  Je nutné o ni pečovat již od útlého věku, ale pomyslnou flintu do žita nemusí házet ani dospělí.

 • Logopedie nejsou jenom slova - Rytmus života

  Šišlání u malých dětí může připadat někomu roztomilé, ale ne, když jde o školáčka, který neumí vyslovit "první třída". Pak je nejvyšší čas starat se o nápravu.

 • Oceněná „výjimečná podnikatelka“ učí lidi mluvit

  Ilona Kejklíčková zasvětila svůj život mluvě. Svým pacientům navrací zpět řeč. Je totiž logopedka a majitelka brněnské kliniky Logo, kterou navštěvuje na dvacet pět tisíc pacientů.

 • Rozhovor ČIA: Doktorka Ilona Kejklíčková představuje svou logopedickou kliniku a hovoří o podnikání v soukromém sektoru

  Ilona Kejklíčková získala v rámci Ocenění Českých Podnikatelek (OCP) hlavní cenu - Cenu České spořitelny - Výjimečná podnikatelka. Soukromou kliniku LOGO Kejklíčková založila již v roce 1990 jako specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. S ČIA pohovořila o sobě i o svém podnikání.

 • Je to breptavost nebo koktavost? - vedoucí logoped PhDr. Petr Staníček

  Na koktavost ještě nikdo žádný zázračný lék nevymyslel. Prokázané ovšem je, že včasná terapie v dětství může tuto vadu řeči zmírnit nebo úplně odstranit. Některé dítě může mluvit plynule a začne zadrhávat nebo koktat ze dne na den, jinému se potíže s řečí postupně zhoršují.

 • V Česku koktá stále víc lidí - iDnes.cz

  V Česku výrazně přibylo lidí trpících koktavostí, říkají lékaři. Zatímco ještě před patnácti lety trápila tato porucha něco přes sto tisíc dětí i dospělých, dnes je číslo asi o polovinu vyšší. Koktavost bývá příznakem nedostatečně vyvinutého nervového systému.

 • Po mozkové mrtvici se lidé často učí opět mluvit, číst i psát - Novinky.cz

  „Manžel je pátý den po mozkové mrtvici,“ psala starší žena logopedce. „Špatně mluví a ztratil schopnost číst i psát. Chvílemi mě dokonce nepoznává. Co mám dělat, paní doktorko?“

 • Rozhovor s Klárou Doležalovou

  Na webových stránkách strankyprozeny.cz byl uveřejněn rozhovor s Klárou Doležalovou, který byl pořízen při otevření pobočky Soukromé kliniky LOGO s.r.o. v Praze na Karlově náměstí.

 • Otevření pobočky v Praze - Blesk

  Na otevření nové pobočky v Praze byl zastoupen i reportér deníku Blesk.

 • Citace - Novinky.cz

  Server Novinky.cz se zabýval otázkou, že "Téměř každé čtvrté dítě trpí vadou řeči".

 • Otevření pobočky v Praze - Pestrý svět

  Drobná zmínka u příležitosti otevření pobočky Soukromé kliniky LOGO s.r.o. v Praze se objevila i v časopise Pestrý svět.

 • Otevření pobočky v Praze - České noviny

  Portál ČeskéNoviny.cz natočil na našem slavnostním otevření pobočky v Praze krátkou video reportáž s názvem "Dejdar a Jurinová podpořili logopedickou kliniku".

 • Otevření pobočky v Praze - AHA

  Novinám AHA se Martin Dejdar a Aleš Cibulka svěřili, které problému s mluvením měli, když byli menší.

 • Rozhovor v pořadu Snídaně s Novou

  Dne 6. 3. 2009 se přednosta logopedické kliniky LOGO PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D. zúčastnila natáčení pořadu Snídaně s Novou. Zde mohli s paní doktorkou vést televizní diváci rozhovor přes internet.

 • Dr. David Shapiro: Koktavý člověk potřebuje zažít úspěch

  V čísle 2/2011 časopisu „Psychologie Dnes" si můžete přečíst rozhovor s doktorem Shapiro, který se účastnil mezinárodní konference věnované koktavosti (Soukromá klinika LOGO byla jedním s pořadatelů). Doktor Shapiro pracuje s klinikou LOGO už několik let, a umožňuje nám sledovat trendy při léčení hlavně koktavosti v USA.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »