Pomůcky pro poruchy polykání

Přehled pomůcek pro poruchy polykání. Pro objednání klikněte na konkrétní pomůcku. Na příslušné stránce najdete objednávkový formulář.

 • Žvýkací pomůcky

  Žvýkací pomůcky

  Pokroková orálně-motorická pomůcka, která díky svému povrchu umožňuje rozvoj kousacích a žvýkacích dovedností. Trubičky poskytují bezpečnou netoxickou plochu pro kousání a žvýkání.
 • suregrip

  Suregrip

  Pohárek navržený pro jisté sevření a úchop, vybaven ventilem ve víčku zabraňujícím úniku tekutiny při nahnutí či převráceni pohárku. Snadné držení malýma nebo slabýma rukama.
 • Dysphagia Cup

  Dysphagia Cup - hrnek

  Byl navrhován tak, aby uspokojil potřeby lidí, kteří mají problémy s úspěšným polykáním. Nový a vylepšený design má dostatečný prostor pro nos, aby bylo umožněno pití bez naklánění hlavy.
 • Provale Cup

  Provale Cup

  Hrnek – přesné dávkování tekutiny při jednom náklonu. Tento hrnek umožňuje pití daného množství tekutiny kdykoli je nahnutý. Tento důležitý rys zajišťuje kontrolované pití pro ty, kteří mají problémy s polykáním.
 • Kapi-cup

  Kapi-cup - hrnek

  Tyto lehké, částečně pružné hrníčky jsou důmyslně tvarované tak, aby podpořily bezpečné pití a polykání, zatímco uživatel nemusí zaklánět hlavu, když pije.
 • Spoons - lžíce

  Spoons – lžíce

  Tyto lžíce jsou vhodné pro děti a dospělé se stravovacími problémy, jako jsou oslabená uzávěra rtů, oslabená funkce jazyka, hrdla či nadměrná citlivost v oblasti úst.
 • Ora-Light

  Ora-Light lžičky

  Jack Light, chirurg stomatolog, který již 30 let léčí pacienty s deficity v oblasti orální motoriky, které se projevují poruchami v oblasti řeči a polykání, vytvořil systém motorických cvičení Ora-Light.
 • Trainer T4K modrý

  Trainer

  Trainer - myofunkční aparát. Trainery nabízíme v několik variantách.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 296 150 650
Mobil: 603 484 077
Mobil:

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233


Černá Pole, Merhautova 118
Tel.:545 214 844
Líšeň - poliklinika Horníkova 34
Tel.: 544 134 134

Více informací o klinice
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 516 426 426

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 547 231 999

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

 • 12 07 2017

  Soukromá klinika LOGO opět, jako každý rok, potvrdila kvalitu poskytovaných služeb

  Dne 23. 6. 2017 proběhl na naší klinice audit pod dohledem německé auditorské společnosti TÜV SÜD. Auditorský tým provedl revizi dodržování všech postupů, které jsou důležité pro poskytování kvalitních služeb. Kontrolní orgán rozhodl, že jsme splnili veškeré podmínky pro poskytování péče na vysoké úrovni. Kontrolovali se léčebné postupy, informovanost a spokojenost klientů, dodržování standardů postupů a kvality péče, pravidelná kontrola a označení a funkčnost léčebných přístrojů, správné uložení léků a mnoho dalšího tak, aby každý klient mohl v libovolném čase dostat tu nejkvalitnější péči.

Více aktualit »