Soukromá klinika LOGO s.r.o. patří mezi TOP 100 v Brně!

27.06. 2019

Soukromá klinika LOGO s.r.o. se v jubilejním 10. ročníku ankety Brno TOP 100 s podtitulem „Kdo hýbe Brnem?“ umístila mezi nejlepšími firmami v Brně. Výsledky ankety byly vyhlášeny ve čtvrtek 11. října 2012 na slavnostním galavečeru v Městském divadle Brno. Organizátoři ankety Brno TOP 100, pořádané časopisem Brno Business & Style pod záštitou primátora města Brna, zde ocenili sto nejvýznamnějších brněnských osobností, firem a organizací, mezi které nyní naše klinika patří.

Brno TOP 100

„Anketa Brno TOP 100 odráží aktuální situaci v našem městě a zároveň to, jaké osobnosti, firmy a organizace hýbou Brnem. Výsledky ankety jsou bezesporu zajímavým ukazatelem toho, jak obyvatelé města vnímají sebe samé a jaké osobnosti, společnosti či organizace považují za důležité pro ekonomický, politický, společenský, sociální, kulturní i sportovní život Brna," vysvětluje záměr ankety Ing. Tomáš Večeřa, ředitel vydavatelství CCB.

„Našeho umístění v anketě Brno TOP 100, s podtitulem Kdo hýbe Brnem, si velice vážíme. Velmi cenné je pro nás to, že nominace vznikla z okruhu široké veřejnosti. Umístění v anketě je pro nás zároveň i závazkem pro udržení kvality a oblíbenosti u našich pacientů, klientů a veřejnosti. Za úspěch všem za celý tým kliniky LOGO velmi děkuji," říká PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D.

  • Anketa ocenila 100 nejvýznamnějších brněnských firem, osobností a organizací
  • Mezi 300 oceněnými v letošním ročníku ankety je 90 nováčků
  • Bylo vyhlášeno celkem 67 stálic, které byly mezi oceněnými ve všech deseti ročnících ankety

„Naši anketu chápeme jako příležitost ke zvýraznění obecného povědomí o podnikatelské a obchodní činnosti v Brně a okolí, ke zvýšení prestiže regionálních firem. Současně chceme veřejnosti představit významné brněnské osobnosti a organizace, které se svou prací podílejí na významu, rozvoji, dobrém jméně a prosperitě našeho města," podotýká Večeřa.

„Anketa Brno TOP 100 je jedinečnou příležitostí pro veřejnost, aby vyjádřila, koho v Brně považuje za významnou osobnost, firmu nebo organizaci. Z výsledků ankety je zřejmé, že lidé v Brně nevnímají jen bezprostřední dění ve městě, ale jsou si také vědomi, které osobnosti v minulosti utvářely jeho kulturní, společenské, podnikatelské i politické prostředí. Nezapomínají na své rodáky a osobnosti, které dnes Brno ovlivňují třeba jen na dálku, nebo dozvukem svého dřívějšího působení. Stejně tak na osobnosti, které dnes již nejsou aktivní tolik jako dříve. Přesto se nezapomenutelným způsobem zapsali do povědomí Brňanů, kteří o výsledcích ankety rozhodují." dodal k letošním výsledkům ankety Ing. Lukáš Grásgruber, manažer časopisu Brno Business & Style.

Hlasování o výsledcích ankety probíhalo jako vždy dvoukolově. V prvním kole dostala příležitost nominovat své kandidáty do jednotlivých kategorií široká veřejnost. Nominace probíhala formou anketních lístků a na internetu na stránkách www.iBrno.cz.
Do druhého kola postoupilo v každé kategorii 250 kandidátů s největším počtem hlasů. Ve druhém kole hlasovali pouze kandidáti nominovaní veřejností v úvodním kole. Součtem jejich hlasování pak vznikl konečný výsledek ankety.

Nováčci 10. ročníku ankety

Výsledky ankety Brno TOP 100 se každým rokem mění. Mezi nováčky, kteří se letos v anketě umístili vůbec poprvé, patří 32 brněnských firem, 16 osobností a 42 organizací.

Z firem jsou to například společnosti Soukromá klinika LOGO s.r.o., KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s., Moravská banka vín, Rádio Proglas, SEBAK či Spielberk Office Centre.

Mezi nováčky z kategorie osobnosti patří například umělecký šéf Divadla Reduta Petr Šťědroň, ředitel Domu umění Rostislav Koryčánek, trenér HC Kometa Brno Zdeněk Venera, boxer Lukáš Konečný, zpěvačka Ilona Csáková či sochař a řezbář Jiří Netík.

Mezi nové vítěze v kategorii organizace, která byla dříve vyhlašována v rámci kategorie firmy, patří např. KORDIS JMK, SAKO Brno, Wannieck Gallery, Brněnské komunikace, Gymnázium Slovanské náměstí či Klub Leitnerova.

67 stálic ankety Brno TOP 100

Za deset let trvání ankety Brno TOP 100 se 67 firmám, osobnostem a organizacím podařilo umístit v každém ročníku ankety. Mezi stálice brněnských firem patří například ALTA CZ, Pivovar Starobrno, KALÁB - stavební firma, Olympia Brno či OHL ŽS.

Z osobností jsou to například herci Zdeněk Junák, Miroslav Donutil a Bolek Polívka, fotografové Jiří Kolbaba a Jef Kratochvil, pěvkyně Magdalena Kožená, bývalý jihomoravský hejtman a senátor Stanislav Juránek, plavkyně Yvetta Hlaváčová či brněnský biskup Vojtěch Cikrle.

Mezi stálice z řad organizací patří například Dopravní podnik města Brna, brněnské univerzity (MU, VUT, MENDELU) a nemocnice (FNUSA, FN Brno) či Český rozhlas Brno.

RHK Brno v rámci galavečera ocenila nejlepší malé a střední brněnské podniky

V průběhu slavnostního galavečera byly také vyhlášeny výsledky soutěže TOP MSP 2012 pořádané Regionální hospodářskou komorou Brno. Ta probíhala souběžně s anketou Brno TOP 100 a dala si za cíl zvolit nejlepší malý a střední podnik města Brna. Na prvních třech místech soutěže TOP MSP se umístily firmy KALÁB-stavební firma, TESCAN a Hošek Motor.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »