Trainer

Trainer - myofunkční aparát. Trainery nabízíme v několik variantách.

Trainer T4K modrý

Do objednávky uveďte, prosím, typ Vámi požadovaného Traineru a počet kusů.


Infant Trainer - modrý

Narušený vývoj čelisti a tváře u dětí může mít za následek stěsnání zubů a neatraktivní tvář. Měkká strava, dudlík, dumlání palce, používání dětských kelímků a dýchaní ústy - to vše může vést k narušení vývoje tváře a zubů. V dávných dobách člověk přijímal tuhou stravu, nepoužíval dudlíky a neměl dětské pohárky a ani alergie. Důsledkem byli správě vyvinuté čelisti, rovné zuby, široké a přitažlivé tváře a také méně častý výskyt zubního kazu.

Trainer T4K - modrý

Trainer „pre-ortodonic" T4K - byl vyvinut z potřeby komplexní včasné léčby pro děti ve věku cca 6 -11 roků, kdy funkční aparátku tradičně fungují najlépe. Zámerem bylo navrhnout lehce použitelný aparát s ortopedickými účinky funkčního aparátku, kombinovaného se systémem vedení dentície a myofunkčních výchovných vlastností. Tento produkt nevyžaduje výrobu v laboratoře a je vyrobený v univerzální velikosti pro všechny děti vě věku cca od 6 do 11 let, kdy chrup ještě smíšený.

Trainer T4K určený pro "pre-ortodontickou" léčbu je dentální pomůcka v jednotné velikosti, připravený k okamžitému použití. Je zkonstruovaný pomocí počítače tak, aby bylo spojeno vzájemné myofunkční cvičení s charakteristikou polohování zubů.

Trainer T4K - červený

Později, po cca 6-8 měsících může může ošetřující lékař určit fázi léčby, kdy se používá T4K (HARD) trainer v pevnějším provedení. Působí už s větší silnou na nevyrovnanou frontální dentici. Pri používání T4K není potřebné, aby měl různé rozměry. Může se lišit jen distální délka, která může být upravená pomocí nůžek podle distální polohy prvních stálých molárů. Labiální oblouky kombinované s drážkami pro frontální zuby dovolují působení konstantní síly na nevyrovnané frontální zuby a pomáhají tak při korekci jejich postavení.

Indikace pro použití "pre-ortodontického" Traineru T4K: Stěsnání dolní fronty, frontální otevřený skus, hluboký skus, I. třída - stěsnání, lehké případy III. třídy, vkládání jazyka, dumlávní palce, neprávné polykání, orální návyky.

Trainer pro poruchy TMK

TMD APPLIANCE™ trainer je tvrdší, poloflexibilní, přizpůsobitelná dlaha (pozicionér), který používá technologii dvou vrstev. Po zahřátí ve vroucí vodě po dobu 2 minut se přiloží na dolní čelist a skus se může přizpůsobit podle potřeb. Dlaha je nízkoprofilová a pevným pohodlným nasazením, které umožňuje jeho použití v době denních aktivit a dovoluje přitom jasný a lehký projev. Je ideální na denní použití. Nejlepší je v kombinaci s noční aplikaci TMJ. Je výborná na snížení prasknutí a akutní bolesti TMK. Může se použít i s chybějícími stoličkami.

Další možností jsou vestibulární clony.

Ceny:
Trainer:1200,- Kč/ks
Trainer for kids soft T4K: 1200,- Kč

Vestibulární clona: 490,- Kč
Vestibulární clona anatomická: 920,- Kč

 

Objednávkový formulář

Placení:Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »