Vaše ohlasy

26.06. 2007

Vaše názory a ohlasy na naši péči

Vaše názory a ohlasy na naše aktivity a odbornou péči:

Ohlasy dospělých:

Jsme rádi, že klinika LOGO poskytuje péči i přes prázdniny dospělým klientům. Moc nám pomohlo, že náš dědeček tu mohl strávit pobyt, kde se rozmluvil a rehabilitoval po CMP a my jsme mohli odjet na dovolenou a věděli jsme, že je o něj dobře postaráno.
manželé Kubešovi

Využila jsem manažerského programu, kde jsem si nejen odpočinula, ale i zdokonalila v komunikaci . Velice účinné byly perličkové koupele, kyslíková terapie a každodenní nácvik komunikačních technik i s využitím pohybu. V praxi jsem si ověřila výtečný účinek.
Naděžda L.

Velice se mi líbí individuální přístup, profesionalita a vybavenost pracoviště. Všichni jsou moc milí a přátelští. Absolvoval jsem Týden pro zdraví a byl překvapen, že veškerá vyšetření a terapie se dají zvládnout v naprosté pohodě. Během pobytu jsem byl seznámen s výsledky lékařských vyšetření a doporučením, jak dále pracovat.
Jiří P.

Má řeč byla strašným snem, se kterým jsem bojoval mnoho let. Od známých jsem se dozvěděl o pobytech, které klinika LOGO pořádá. Konzultacemi ,odborným vyšetřením a terapiemi jsem během týdne porozuměl svému problému a nyní vím , jak dále pracovat. Moc mi to pomohlo.
Miroslav K.

Nastoupila jsem jako lékařka do zaměstnání a po nástupu jsem si uvědomila, že vada řeči, kterou trpím a doposud mi nevadila, je najednou problém. Nikde, kde jsem se informovala, nechtěli s dospělou osobou pracovat a navíc jsem měla málo času. Komplexní terapie, kterou profesionálně provádějí na klinice Logo mi pomohla již po jednom týdnu. Navíc u odborníka se ukázalo být problémem v řeči něco, čemu jsem nepřikládala význam.
Jako zdravotník mohu velice komplexní terapii doporučit. Pomáhá.
Eva Č.

Pracuji jako manager v jedné významné firmě. Když se blížila porada, byl jsem úplně špatný. Doba, když se na mne všichni dívají a já mám komunikovat veřejně se stala pro mne děsivou.
Managerský program, který jsem absolvoval se zaměřením na komunikaci mne změnil. Naučil jsem se komunikovat, přijímat kritiku a i jí správně užívat. Nyní jsem již opět sebevědomý a jistý i na poradách.
František N.

Prodělala jsem cévní mozkovou příhodu. Na logopedii a rehabilitaci jsem se zlepšovala. Velice se mi líbily Kolektivní programy, kde jsem se scházela s lidmi, kteří měli stejný osud.
Nakonec jsem se zlepšila natolik, že jsem i absolvovala Univerzitu třetího věku a letos v červnu jsem měla slavnostní promoci( ukončení). Děkuji, že zde v LOGU mi ukázali cestu, i když jsem vůbec nevěřila tomu, že vůbec budu komunikovat.
Ludmila F.

S řečí jsem měl veliké problémy, na logopedii jsem řeč nacvičil a během týdenního pobytu jsem si vše upevnil. Velice dobré, mohu doporučit.
Antonín Z.

Chodil jsem na hodně logopedií,bez většího efektu. Ale tady mi o prázdninách velice pomohli, že jsem mohl bez obav nastoupit do stření školy již bez vady řeči. Jsem moc rád, protože se mi spolužáci smáli. Moc mi pomohly počítačové programy, logopedie mě začala bavit.
Michal K.

O prázdninách chodím rád do Loga, je tu spousta zábavy, mluvíme,koupeme se a není zde nuda.
Petr K.

Je dobré, že jsou letní pobyty, o děti je postaráno po celý den, naučí se hodně z logopedie,
přitom se mohou děti koupat v bazénu. Syn chodí velice spokojený, ani nechce odcházet domů...
Marcela V.

Vždy byl o prázdninách problém, kam dát na hlídání naši dceru. Letní pobyty v Logu nám hodně pomohly, nacvičí tu řeč, která dělá dcerce potíže , a přitom tu má kamarády a dobré jídlo, jsme velice rádi. Kačenka tu byla již třikrát a zase letos moc těší.
Vlasta a Jan H.

Velice nám pomohl pobyt „ Do školy s úsměvem", kdy se Vojta dobře připravil a do školy už nastoupil bez obav, co ho čeká a velice dobře se adaptoval. Moc se do školy netěšil, ale nyní je jedničkář.
Marie T.

Pořád mi nešlo písmenko Ř a mamka mě zapsala do LOGA na prázdniny, no, jen jeden týden. Moc se mi nechtělo, ale za týden jsem se to naučil a teď jsem moc rád. Díky.
Ondra V.

Jsou tady hodní a mně se tady moc líbí i bazén je krásný.
Martin K.

Letní pobyt na klinice jsme spojili s dovolenou pro celou rodinu,. Děti chodili na logopedii a já jsem využila kosmetiky, masáží a příjemných terapií, na které nemám přes rok čas. Krásně nás tu hýčkali, je to moc příjemné a děti byly nadšené.
Naďa L.

Mám poruchy učení. Hlavně mi nejde psaní a čtení. Na letním pobytu jsem se hodně naučila,
pochopila jsem rozdíly a naučila jsem se rozeznávat problémová písmena.Ve škole mě moc chválili a konečně jsem začala nosit i jedničky.
Janička S.

Názory dětí na tábor:

Na tábor jezdím s klinikou několik let, vždy si najdu skvělé kamarády a moc se mi tu líbí.
Pavel K.

Tábory jsou moc dobře připraveny, o děti je dobře postaráno, dopisy domů píše Péťa velmi radostné, jsme rádi, že něco takového existuje, letos se také moc těší.
Jana a Petr V.

Nejlepší je, když v přírodě nacvičujeme mluvení, a potom se jdeme koupat.
Anička S.

Strašně se mi líbily hry, které hrajeme a je dobré, že jsou navázány na psychologii a logopedii.
Zdeněk K.

Nejlepší bylo, když jsme si malovaly vlajku a také táborák.
Honza V.

Moc se vždycky těším na tábor, je nejlepší, jaký jsem poznal.
Jirka O.

Na táboře malujeme, mluvíme, koupeme se, je tu vždycky legrace a vedoucí jsou prima kamarádi, jezdím moc ráda.
Zuzanka M.

Líbilo se mi, že jsem vyhrál hodně diplomů a medailí, doma mě za to pochválili, a taky se mi zlepšila řeč.
Jakub Z.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »