Výlet do vesmíru se vydařil

27.06. 2019

Soukromá klinika LOGO s.r.o. uspořádala pro své malé i velké klienty v termínu 13. – 19. ledna 2013 zimní tábor v Jeseníkách – Karlově v Malé Morávce. Letos se počasí velmi vydařilo, a tak jsme mohli využít napadaného sněhu a kromě tradičních terapií (logopedie, rehabilitace a psychologie) všichni využili možnosti lyžovat. Naši odborní terapeuti také věnovali velké úsilí a nemálo času přípravě programu. Děti tak měly příležitost každý večer dozvědět se něco nového o vesmíru – planetách, souhvězdích. Planety jsme si mohli prohlédnout naším „Kamzíkovským dalekohledem“. Viděli jsme také přistání a odlet UFA a vyzkoušeli si komunikaci s mimozemšťany. Neméně zajímavá byla pro děti také hvězdná brána, pomocí které se dostaly na jinou planetu.

Náš tábor mohou navštívit všichni klienti do věku 40 let .

Své komunikační dovednosti si klienti rozvíjeli formou zábavy, her a soutěží pod dohledem zkušených odborníků kliniky - PhDr. Petr Staníček, Mgr. Barbora Aujezdská, Mgr. Eva Přikrylová, Mgr. Daniel Žukovský, Mgr. Eva Kincová a Klára Zourková.

Celý týdenní pobyt uzavřelo divadelní představení nejmenších dětí, které vedl člen divadelního souboru DivadloGo Manuel Elvír. Každý den tak děti měli dramaterapii, při které si kromě zábavy zlepšily i komunikační dovednosti.

Zážitkový pobyt proběhl v hotelu Kamzík v Malé Morávce, který nabízí pro naše tábory dobré zázemí. Pro terapie využijeme krytý bazén, tělocvičnu a další místnosti. Klienti také ve chvilkách času mohli využít další služby hotelu - sauna, kuželky či masáže. Klienti jsou ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením a samostatnou koupelnou.

Tímto zveme všechny zájemce na další, tentokrát letní, logopedický tábor. Na programu se již nyní pracuje a bude připraven pro všechny věkové kategorie.

Pokud se Vám nechce čekat až do léta, můžete využít další akce pořádané Soukromou klinikou LOGO s.r.o. Jedná se například o tradiční hravé sobotní dopoledne pro děti. Aktuální zprávy o přípravě a konání akcí najdete vždy na našich webových stránkách.

V nejbližší době pořádáme týdenní pobyt přes jarní prázdniny. Tématem budou indiánská dobrodružství. Více informací naleznete v aktualitách nebo na www.moje-klinika.cz/jarni-prazdniny.

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »