Wellness a kosmetika

Možnost relaxace, kosmetiky a wellness víkendů. Jste unavení? Potřebujete doplnit energii? Cílem wellness víkendů je odpočinek, relaxace, regenerace organismu a péče o tělo. Soukromá klinika LOGO s.r.o. je členem Asociace Wellness. Provádíme individuální i kolektivní relaxační programy: Kneipovy koupele, solné lázně, antidepresivní světelná terapie, kyslíková terapie a jiné. V našem kosmetickém salonu si můžete vybrat z řady profesionálních ošetření a postupů, které provádíme špičkovou francouzskou kosmetikou SOTHYS PARIS.

 • Relaxace

  Provádíme individuální i kolektivní relaxační programy: Kneipovy koupele, solné lázně, antidepresivní světelná terapie, kyslíková terapie a jiné.

 • Kosmetický salon

  V našem kosmetickém salonu si můžete vybrat z řady profesionálních ošetření a postupů, které provádíme špičkovými francouzskými značkami kosmetiky SOTHYS Paris. Tato exkluzivní kosmetika poskytuje jedinečnou péči, která prostupuje všemi smysly. Spolu s naší odbornou kosmetičkou vybereme způsob ošetření vhodný přímo pro Vás a doporučíme nejvhodnější přípravky pro péči doma. Se SOTHYS si na vlastní pokožce vyzkoušíte úžásny pocit zdravé a krásné pleti.

 • Pobyty pro zdraví

  Týdenní léčebně-rehabilitační pobyt je určen převážně dospělým klientům. Náplní pobytu jsou rehabilitační procedury, vodoléčba, masáže, psychoterapie, alternativní medicína, homeopatie a aromaterapie. Vše probíhá za profesionální péče zdravotnických odborníků. Jednotlivé procedury budou indikovány lékařem na základě individuálních potřeb a přání pacienta. Pobyt zahrnuje vstupní a výstupní lékařské vyšetření.

 • Dárkové poukazy

  Nachystali jsme pro Vás sadu dárkových poukazů, kterými můžete udělat radost Vašim blízkým - k narozeninám, svátku, výročí, jubileu apod. Dárkové poukazy se týkají kosmetiky, wellness, masáží a rehabilitace. Poukazy si můžete bezstarostně objednat na logo@logoped.cz a nechat si je zaslat domů. Netrapte se s výběrem dárků, řešení už jste našli!

 • Masér - Nová služba!

  Vážení a milí klienti, neustále se snažíme zlepšovat naše služby. Nově můžete využít služeb specializovaného maséra, který se postará o nápravu Vašich potíží a pomůže Vám zlepšit tělesnou kondici a zrelaxovat vaše tělo v dnešní hektické době.

 

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 296 150 650
Mobil: 603 484 077
Mobil:

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233


Černá Pole, Merhautova 118
Tel.:545 214 844
Líšeň - poliklinika Horníkova 34
Tel.: 544 134 134

Více informací o klinice
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 516 426 426

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 547 231 999

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

 • 16 08 2017

  Výtvarná soutěž!

  Pro naše dětské klienty připravila klinika LOGO soutěž, kde cílem bude namalovat obrázek na téma "Moje letní prázdniny". Obrázky můžete odevzdávat na recepci kliniky od 21. srpna do 1. září. Každý autor odevzdaného obrázku získá sladkou odměnu. Po skončení soutěže budou vybrány 3 nejlepší obrázky, které získají zajímavé ceny. Soutěž probíhá ve všech zařízeních - v Brně, Praze, Blansku, Tišnově a Židlochovicích. Další informace najdete v této aktualitě nebo na recepci kliniky.

Více aktualit »