Wellness a kosmetika

Možnost relaxace, kosmetiky a wellness víkendů. Jste unavení? Potřebujete doplnit energii? Cílem wellness víkendů je odpočinek, relaxace, regenerace organismu a péče o tělo. Soukromá klinika LOGO s.r.o. je členem Asociace Wellness. Provádíme individuální i kolektivní relaxační programy: Kneipovy koupele, solné lázně, antidepresivní světelná terapie, kyslíková terapie a jiné. V našem kosmetickém salonu si můžete vybrat z řady profesionálních ošetření a postupů, které provádíme špičkovou francouzskou kosmetikou SOTHYS PARIS.

 • Relaxace

  Provádíme individuální i kolektivní relaxační programy: Kneipovy koupele, solné lázně, antidepresivní světelná terapie, kyslíková terapie a jiné.

 • Kosmetický salon

  V našem kosmetickém salonu si můžete vybrat z řady profesionálních ošetření a postupů, které provádíme špičkovými francouzskými značkami kosmetiky SOTHYS Paris. Tato exkluzivní kosmetika poskytuje jedinečnou péči, která prostupuje všemi smysly. Spolu s naší odbornou kosmetičkou vybereme způsob ošetření vhodný přímo pro Vás a doporučíme nejvhodnější přípravky pro péči doma. Se SOTHYS si na vlastní pokožce vyzkoušíte úžásny pocit zdravé a krásné pleti.

 • Pobyty pro zdraví

  Týdenní léčebně-rehabilitační pobyt je určen převážně dospělým klientům. Náplní pobytu jsou rehabilitační procedury, vodoléčba, masáže, psychoterapie, alternativní medicína, homeopatie a aromaterapie. Vše probíhá za profesionální péče zdravotnických odborníků. Jednotlivé procedury budou indikovány lékařem na základě individuálních potřeb a přání pacienta. Pobyt zahrnuje vstupní a výstupní lékařské vyšetření.

 • Dárkové poukazy

  Nachystali jsme pro Vás sadu dárkových poukazů, kterými můžete udělat radost Vašim blízkým - k narozeninám, svátku, výročí, jubileu apod. Dárkové poukazy se týkají kosmetiky, wellness, masáží a rehabilitace. Poukazy si můžete bezstarostně objednat na logo@logoped.cz a nechat si je zaslat domů. Netrapte se s výběrem dárků, řešení už jste našli!

 

Menu kategorie Wellness a kosmetika

Naše ordinace

Ordinace Praha

Karlovo náměstí 15
120 00 Praha

Telefon: 517 578 322
Mobil: 603 484 077
Mobil: 724 205 959

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Brno

Vsetínská 20
639 00 Brno


Telefon: 543 420 666
Mobil: 777 675 233

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku
Ordinace Blansko

Nádražní 10
678 01 Blansko

Telefon: 517 578 311

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Náměstí Míru 149
667 01 Židlochovice

Telefon: 517 578 345

Více informací o pobočce
Další kontakty na kliniku

Aktuality

Více aktualit »