Informace o aktuálním provozu kliniky

Vážení a milí klienti,

Soukromá klinika LOGO s.r.o. je tu stále pro Vás! Uvědomujeme si, jak je současná situace pro některé klienty náročná a proto je k dispozici naše psychiatrické i psychologické oddělení, které je připraveno se Vám věnovat jak ambulantně, tak i formou telefonické podpory. Ostatní lékařské obory také fungují nadále. Logopedické oddělení v současné době ambulantně neprovozujeme, avšak v rámci zajištění kontinuální péče provozujeme logopedii formou videoterapie.

V přímém kontaktu s pacientem náš personál dodržuje maximální bezpečnostní opatření, jsme vybaveni respirátory, rukavicemi a dalšími ochrannými pomůckami. V ordinacích je zavedený přísný hygienický režim a jejich desinfekce probíhá v pravidelných intervalech. Vstup je povolen pouze klientům, kteří nemají teplotu a nejsou nachlazeni – individuální kontrola pacientů je zajištěna sestřičkami ihned při vstupu.

Denní a lůžkový stacionář jsou nadále uzavřeny, v návaznosti na rozhodnutí vlády.

V případě Vašeho zájmu o služby prostřednictvím telefonického, či videokonferenčního hovoru nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu logo@logoped.cz, nebo telefonicky  543 420 666.

Soukromá klinika LOGO, s.r.o.