Logopedická klinika
s komplexní péčí

Poskytujeme péči v oblastech foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář a lůžkové oddělení.

Logopedická klinika
s komplexní péčí

Poskytujeme péči v oblastech foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář a lůžkové oddělení.

Logopedie

V LOGU dokážeme řešit všechny problémy spojené s vadou řeči či jeho vývojem „jinak“.

Rehabilitace

Nabízíme léčbu pohybového aparátu pro všechny věkové kategorie: děti, dospělé či sportovce.

Lékařské služby

Najdete u nás odborníky i v oborech neurologie, rehabilitace, foniatrie, ORL a mnoho dalších.

Pobyty

Nejlepších výsledků dosáhneme, když využijete pobytu na naší klinice a společně můžeme intenzivně pracovat.

Od září otevíráme kroužky pro děti i dospělé

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit.

Více infromací

Řešíme problémy komplexně

Naše klinika pracuje ojedinělým způsobem. Její prioritou je komplexní péče lékařů a terapeutů. Neméně důležitá je komunikace celého týmu kliniky s pacientem.

Proč zvolit Logo?

Komplexnost
služeb

Spolupráce lékařů a terapeutů na jednom pracovišti vede k dosažení velice dobrých výsledků v krátkém čase.

Dlouholeté
zkušenosti

Klinika LOGO vznikla v roce 1990. Za bezmála 30 let jsme pomohli téměř 100 000 lidem a dalším denně pomáháme žít život, o jakém sní.

Vysoká
odbornost

Naše klinika má v týmu ty nejlepší odborníky ve svém oboru, kteří se neustále vzdělávají a svou práci milují.

Zahraniční
spolupráce

Aktivně spolupracujeme s odborníky z celého světa, se kterými si vyměňujeme cenné zkušenosti, a ty aplikujeme na naší klinice.

Novinky a akce

Jak na úspěšnou adaptaci dítěte na mateřskou školku?

Nástup do školky je pro řadu dětí velikým milníkem v jejich životě, stejně jako později nástup do první třídy. Rodiče i učitelky by se měli pokusit dětem tuto situaci co nejvíce usnadnit. Co dělat a co nedělat pro úspěšnou adaptaci dítěte na prostředí školky se dočtete v tomto článku.

Terapeutická brčka a kazoo - jak s nimi pracovat?

V měsíci březnu na našem e-shopu www.moje-pomucky.com přibyly dvě novinky - terapeutická brčka a trumpetka kazoo. K čemu tyto pomůcky slouží, pro koho jsou určeny a jak se s nimi pracuje? To se dozvíte v tomto článku.

Pražská pobočka hodnotí rok 2020

Pokud bychom uplynulý rok měli zhodnotit pouze jedním slovem, nabízelo by se jistě slovo "krize", ale opravdu výstižným pojmem je slovo "výzva". Ještě štěstí, že těchto pět písmen nebylo nikdy pro tým pražské pobočky strašákem, ale odrazovým můstkem k akci.

BEMER

Nově začínáme provádět fyzikální terapii cév, která zlepšuje funkci přirozených regulačních mechanismů, posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu tělu vlastních lapačů volných radikálů a má pozitivní účinek na syntézu proteinů.

Test MABC 2 - Dyspraxie

Jako jedno z mála pracovišť se nyní nově specializuje ma problematiku Dyspraxie.

Nový přístroj na ORL

Neustále hledáme cesty a možnosti, jak zpříjemnit dětem návštěvu ORL lékaře.

Novinky z pražské pobočky naší kliniky

Oddělení psychologie v Praze posiluje tým a rozšiřuje nabídku služeb.

Zkušenosti našich pacientů

Pokud místo „standardního dítěte“ máte „dítko výjimečné“, rozhodně doporučuji zúčastnit se brněnského diagnostického pobytu. I kdyby Vám to přineslo jen malý střípek toho, co nám, rozhodně nebudete litovat:-).
Nikol
Naše logopedka dokáže děti nejen zaujmout, ale i svým odhodláním a schopností se na dítě napojit dosahuje neuvěřitelných výsledků. Jsem ráda, že jsme v LOGU našli útočiště, které se nemusím bát dále doporučit. Jste prostě skvělí, ještě jednou děkuji.
Zdeňka
Ráda bych poděkovala a vyzdvihla citlivý, profesionální a precizní přístup fyzioterapeutů na klinice LOGO. Jsou to profesionálové, kteří Vašemu zařízení dělají tu nejlepší reklamu. Jsem velmi spokojená pacientka a budu Vaše zařízení jen a jen chválit a doporučovat.
Ivana

Zdravotní pomůcky

Nabízíme široký sortiment logopedických a fyzioterapeutických pomůcek, které si můžete pohodlně objednat na našem e-shopu. O možnostech jejich použití se poraďte s našimi terapeuty.

Logopedické pomůcky

Pomůcky pro poruchy polykání

Fyzioterapeutické pomůcky

Naše pracoviště

Praha

Logopedie
Lékařské služby

Brno

Logopedie
Lékařské služby
Rehabilitace
Wellness

Blansko

Logopedie
Lékařské služby
Rehabilitace

Židlochovice

Logopedie