Nyní pomáháme i sportovcům.

Rob Johnson se přidává k LOGU jako specialista na sportovní zranění a rehabilitaci.

Rob získal kvalifikaci fyzioterapeuta (titul BSc Honors) v roce 1997 v Anglii. Poté pracoval v mnoha nemocnicích a fyzioterapeutických klinikách, ale většinu své kariéry působil v profesionálním sportu.

Čtyři roky pracoval v Premier League a poté 15 let v Anglickém institutu sportu (EIS). EIS odpovídá za lékařskou péči o účastníky letních a zimních olympijských disciplín ve Velké Británii.

Rob pracoval s  Jessicou Ennisovou, která získala zlatou medaili v Londýně 2012 a stříbro v Riu 2016 v disciplíně sedmiboj; s Nickem Matthew, trojnásobným mistrem světa ve squashi a Anthonym Joshuou, současným světovým šampiónem v boxu (těžká váha).

Rob také spolupracoval s plavci, skokany do vody, gymnasty a sportovci s postižením věnujícími se plavání, basketbalu a stolnímu tenisu.

Dále má zkušenosti se zimními sporty, jako je skeleton, rychlobruslení a lední hokej.

Rob má mnoho zkušeností nejen jako fyzioterapeut, ale sám byl také 13 let profesionálním fotbalistou za Luton Town a Leicester City. Byl v týmu, který ve finále ve Wembley v roce 1988 porazil Arsenal 3-2.

Během své fotbalové kariéry prodělal Rob dvě chirurgické plastiky předního křížového vazu, takže má s překonáváním zranění s dlouhodobými následky osobní zkušenost.

Rob se specializuje na rehabilitaci sportovních zranění, je vyškolený v Maitlandu a může léčit jakákoli kloubní a svalová zranění. Má rozsáhlou odbornou přípravu a pokračuje v rozvoji své odborné kvalifikace.