ORL, foniatrie,
audiologie a sluchadla

Službu nabízíme v pobočkách:

Foniatrie a ORL

Foniatrie a ORL řeší klinickou problematiku, diagnostiku, léčbu, léčebnou prevenci a rehabilitaci poruch sluchu, hlasu a řeči. Kromě běžných vyšetřovacích metod ve foniatrii užíváme vysoce moderního přístroje laryngovideostroboskopu, kde lékař pozoruje detailně hlasivky a jejich pohyb přímo na obrazovce (nahraný záznam si může pacient po vyšetření prohlédnout). Naše klinika nyní nabízí kompletní péči sluchové protetiky pro děti a dospělé od odborníka s 20 letou praxí v oboru. Poskytujeme výdej a seřizování sluchadel.  Výhodou naší nové služby jsou také krátké čekací doby. 

Díky tomuto vyšetření je schopen lékař foniatr určit včasnou diagnózu a zvolit adekvátní terapii organických i funkčních poruch hlasu. Součástí tohoto přístroje je možnost vyšetření hlasového pole provádět zvukovou analýzu hlasu a elektroglottografii. Tato vyšetření slouží především hlasovým profesionálům, kde můžeme zasáhnout včasnou prevencí vzniku funkčních poruch hlasu a eventuelně zvolit některou z možností reedukační terapie.


Vyšetření BERA - neurologický test pro děti i dospělé

Trpíte tinnitem, nedoslýchavostí či závratěmi? Příčinou může být nezhoubný nádor na sluchovém nervu.

Nechte se u nás bezbolestně vyšetřit. Náš lékař s 20 lety zkušeností v oboru Vám poskytne jednoznačný výsledek. 

BERA (brainstem evoked response audiometry) je vyšetření elektrických potenciálů mozkového kmene jako odpovědi na akustický podnět. Akustický podnět o různých intenzitách je vyšetřované osobě přiváděn pomocí sluchátek. Odpovědi jsou registrovány pomocí elektrod upevněných na hlavě. Vyšetření probíhá ve zvukově odizolované kabině.

Využijte našeho moderního pracoviště s krátkou objednací dobou

Výdej a seřizování sluchadel 

Pacienti s vadami sluchu mohou u nás využít komplexní služby od stanovení závažnosti jejich nedoslýchavosti, výběru sluchadla s erudovaným specialistou až po dlouhodobou rehabilitační péči s pravidelným seřizováním sluchadel podle nejnovějších standardů.

Službu poskytujeme dospělým i dětským pacientům. 

Zajistíme Vám sluchadla značek: WIDEX, SIGNIA, PHONAK

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.