Diagnosticko-terapeutické pobyty

Lůžkový stacionář Soukromé kliniky LOGO s. r. o. nabízí komplexní péči o osoby s těžšími poruchami řeči a sluchu včetně intenzivní nápravy.

Službu nabízíme v pobočkách:

Na naší klinice je využíváno komplexního přístupu tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační. Cílem diagnostických pobytů je během poměrně krátkého časového úseku klientovi pomoci v odstraňování či zmírňování jeho obtíží a ukázat cestu, kterou se dál vydat.

Jak probíhá komplexní přístup na klinice?

V rámci diagnostického pobytu probíhá komplexní diagnostika a terapie, na které se podílí odborníci jednotlivých lékařských i nelékařských oborů (klinická logopedie, klinická psychologie, foniatrie, neurologie, psychiatrie). Během pobytu se konají dvě porady odborníků, kteří s klientem pracují. Na základě vstupních vyšetření se nastaví plán diagnostiky a terapie na probíhající pobyt. Na konci týdne obdrží klient závěrečnou zprávu obsahující kompletní záznamy z diagnostiky a terapie.

Jak dlouho pobyt trvá?

Délka pobytu je 5 dní.  V průběhu pobytu je pacientům k dispozici nejmodernější vybavení kliniky, která je v ČR nejlépe zařízena pro komplexní diagnostiku a terapii narušené komunikační schopnosti. Během pobytu je klientům zajištěno stravování 4x denně. Budova kliniky je bezbariérová.

Jaké terapie podstoupíme?

V průběhu celého týdne probíhá každý den logopedie. Dle rozpisu rehabilitačního lékaře absolvují klienti rehabilitaci s fyzioterapeutem a ergoterapeutem. V rámci pobytu si klienti vyzkouší EEG-Biofeedback a kyslíkovou terapii. Po ukončení diagnostického pobytu je zahájena terapie dle vlastních specifik narušené komunikační schopnosti.

Nově jsme pro Vás připravili balíček benefitů, které Vám pobyt na klinice ulehčí a ještě více zpříjemní.

Abyste si nemuseli lámat hlavu s parkováním můžete využít doplňkové služb a to privátního monitorovaného parkoviště přímo u kliniky. V případě, že nevlastníte automobil, můžeme Vám zajistit v rámci Brna dopravu  k vlaku či autobusu při příjezdu a odjezdu z pobytu. O aktuální ceně doplňkových služeb Vás informuje vrchní sestra.

Volné chvíle Vám zpříjemní posezení v nově zrekonstruované kavárně v srdci kliniky, kde si můžete pochutnat na výběrové kávě, jejíž aroma skvěle doplňují zákusky z naší vlastní výrobny. Věříme, že pro Vás bude pobyt v lůžkovém stacionáři díky těmto benefitům ještě atraktivnější.

Zkušenosti našich pacientů

Na diagnostický pobyt moc rádi vzpomínáme. Syn, zvyklý na luxusní dovolené, často zmiňuje, že by chtěl jet do Brna, že „to byl ten nejlepší hotel na světě a ten nejlepší kuchař.“ V podstatě na to vzpomíná jako na hezkou dovolenou, kterou jsme si oba užili
Nikol
Program byl opravdu našlapaný, velmi dobře promyšlený a naplánovaný. Vyšetření a terapie, které bychom absolvovali po různých zařízeních klidně půl roku, jsme měli hotové za 5 dní. Velké plus vidím, že se na vysledné zprávě poradili všichni zainteresovaní lékaři a výsledek byl, dle mého, velmi objektivní. Celá klinika je velmi dobře organizovaná a setkali jsme se vždy s milým personálem. Velmi vřele doporučuji návštěvu této kliniky.
Martin
Přístup všech zaměstnanců byl velmi profesionální, laskavý a empatický. Ráda bych také pochválila služby pro maminky, jako je kosmetika a masáže. Zde byly tyto procedury bezkonkurenční.
Renata

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.