Diagnosticko-terapeutické pobyty

Lůžkový stacionář Soukromé kliniky LOGO s.r.o. nabízí komplexní péči o osoby s těžšími poruchami řeči a sluchu včetně intenzivní nápravy.

Službu nabízíme v pobočkách:

V rámci diagnostického pobytu probíhá komplexní diagnostika a terapie, na které se podílí odborníci jednotlivých lékařských i nelékařských oborů (klinická logopedie, klinická psychologie, foniatrie, neurologie, psychiatrie). Během pobytu se konají dvě porady odborníků, kteří s klientem pracují. Na základě vstupních vyšetření se nastaví plán diagnostiky a terapie na probíhající pobyt. Na konci týdne obdrží klient závěrečnou zprávu obsahující kompletní záznamy z diagnostiky a terapie.

V průběhu celého týdne probíhá každý den logopedie. Dle rozpisu rehabilitačního lékaře absolvují klienti rehabilitaci s fyzioterapeutem a ergoterapeutem. V rámci pobytu si klienti vyzkouší EEG-Biofeedback a kyslíkovou terapii. Po ukončení diagnostického pobytu je zahájena terapie dle vlastních specifik narušené komunikační schopnosti.

Délka pobytu je 5 dní.  V průběhu pobytu je pacientům k dispozici nejmodernější vybavení kliniky, která je v ČR nejlépe zařízena pro komplexní diagnostiku a terapii narušené komunikační schopnosti. Během pobytu je klientům zajištěno stravování 5x denně. Budova kliniky je bezbariérová.

Nově jsme pro Vás připravili balíček benefitů, které Vám pobyt na klinice ulehčí a ještě více zpříjemní.
Abyste si nemuseli lámat hlavu s parkováním, zajistili jsme pro Vás privátní parkoviště, které je již v ceně pobytu. V případě, že nevlastníte automobil, zajistíme Vám v rámci Brna dopravu při příjezdu a odjezdu z pobytu k vlaku či autobusu. Volné chvíle Vám zpříjemní posezení v nově zrekonstruované kavárně v srdci kliniky, kde si můžete pochutnat na výběrové kávě, jejíž aroma skvěle doplňují dorty z naší vlastní výrobny. Věříme, že pro Vás bude pobyt v lůžkovém stacionáři díky těmto benefitům ještě atraktivnější.

Na naší klinice je využíváno komplexního přístupu tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační. Cílem diagnostických pobytů je během poměrně krátkého časového úseku klientovi pomoci v odstraňování, zmírňování jeho obtíží a ukázat cestu, kterou se dál vydat.

Zkušenosti našich pacientů

Na diagnostický pobyt moc rádi vzpomínáme. Syn, zvyklý na luxusní dovolené, často zmiňuje, že by chtěl jet do Brna, že „to byl ten nejlepší hotel na světě a ten nejlepší kuchař.“ V podstatě na to vzpomíná jako na hezkou dovolenou, kterou jsme si oba užili
Nikol
Program byl opravdu našlapaný, velmi dobře promyšlený a naplánovaný. Vyšetření a terapie, které bychom absolvovali po různých zařízeních klidně půl roku, jsme měli hotové za 5 dní. Velké plus vidím, že se na vysledné zprávě poradili všichni zainteresovaní lékaři a výsledek byl, dle mého, velmi objektivní. Celá klinika je velmi dobře organizovaná a setkali jsme se vždy s milým personálem. Velmi vřele doporučuji návštěvu této kliniky.
Martin
Byli jsme již podruhé na týdenním pobytu a mohu všem jen doporučit. Skvělý a odborný přístup. Určitě budeme s dcerkou nadále navštěvovat
Iveta

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.