Další služby

K dosažení správných výsledků nabízíme další důležité služby jako masáže, EEG, biofeedback, kosmetiku, ergoterapii a na pracovišti v Brně také domácí stravování a posezení v kavárně.

Službu nabízíme v pobočkách:

V oblasti dalších služeb nabízíme

Kosmetika

Přijďte si odpočinout do našeho kosmetického salonu a nechte se hýčkat.

Relaxace a masáže

U nás na klinice máte možnost zrelaxovat a načerpat novou energii.

Kavárna a stravování

V zázemí naší kliniky se nachází kavárna plná domácich pochutin pečených s láskou.

Ergoterapie

Pomáháme klientům s nácvikem každodenních činností.

EEG, biofeedback

Pomocí biofeednacku můžete zlepšit své mozkové funkce a zklidnit svou mysl.

Bemer

Fyzikálně cévní terapie pro prevenci a podporu procesů léčení.

Řešíme problémy komplexně

Naše klinika pracuje ojedinělým způsobem. Její prioritou je komplexní péče lékařů a terapeutů. Neméně důležitá je komunikace celého týmu kliniky s pacientem.

Novinky a naše akce

Letní pobyty 2024

Témata a termíny letních příměstských pobytů jsme právě zveřejnili. Tématem letošních příměstských pobytů je POHÁDKOVÉ LÉTO, a nově jsme připravili na každý týden i nezapomenutelný zážitek. Tak nezapomeňte své děti včas přihlásit.

Ohlédnutí za 21. ročníkem Mezinárodní logopedické konference

Listopadová Mezinárodní logopedická konference proběhla opět s velmi silnou a kvalitní zahraniční účastí. Již od roku 2002

Vzdělávací kurz PhDr. Petra Bitnara, Ph.D. na klinice LOGO v Brně

Kurz Viscerovertebrální vztahy a jejich využití v klinické práci pod vedením PhDr. Petra Bitnara, Ph.D. byl jedním z nejpopulárnějších kurzů na naší klinice v tomto roce.

Náš nový projekt – PŘEKROČ SVŮJ STÍN A STAŇ SE PRŮVODCEM

Skupina dospělých s koktavostí zahájila svůj trénink průvodcovství ve Vile Stiassni v Brně. Ve spolupráci s našimi logopedy tak najdou cestu, jak zvládnout pocity obav a ovládnout techniky řeči v praxi.

BENAUDIRA: diagnostika a trénink sluchového zpracování

Přestože sluchové ústrojí dítěte funguje správně, centrální sluchové zpracování může být poškozené. Podstatou Benaudiry je individuální diagnostika sluchového zpracování, která je prováděna v rámci souboru testů, jež hodnotí schopnost slyšet.

ÚMČ Brno-střed podpořil projekt Zeleň pro Vsetínskou

Neustále se snažíme zlepšovat prostředí naší kliniky a jejího okolí. Proto jsme se rozhodli za přispění Úřadu městské části Brno-střed realizovat novou výsadbu v rámci projektu Zeleň pro Vsetínskou.

Flossband

Flossband je revoluční metoda, která pomáhá ve sportu i ve fyzioterapii. Zajišťuje rychlejší rekonvalescenci, mobilizaci kloubů, potlačení bolesti a v neposlední řadě také dokonalé protažení. Flossband je díky odlišným odporům a šířkám vhodný pro každého pacienta i vrcholové sportovce.

Kurz myofunkční terapie s profesorkou Andrettou Pasqualinou

Cílem naší kliniky je být špičkou ve svém oboru a poskytovat vysoce kvalitní a profesionální péči svým klientům. Kvality a profesionality dosahujeme, mimo jiné, právě podporou odborného i osobního růstu našich kolegů. Vybíráme pro ně  proto i ty nejlepší lektory, a tento kurz nebyl výjimkou.

2. místo v kategorii Střední společnosti

Rádi bychom Vám všem srdečně poděkovali za důvěru a přízeň, kterou nám již 30 let projevujete, a díky které jsme letos mohli získat krásné 2. místo na 14. ročníku Ocenění Českých Podnikatelek v kategorii Střední společnost.

Jak na úspěšnou adaptaci dítěte na mateřskou školku?

Nástup do školky je pro řadu dětí velikým milníkem v jejich životě, stejně jako později nástup do první třídy. Rodiče i učitelky by se měli pokusit dětem tuto situaci co nejvíce usnadnit. Co dělat a co nedělat pro úspěšnou adaptaci dítěte na prostředí školky se dočtete v tomto článku.

Terapeutická brčka a kazoo - jak s nimi pracovat?

V měsíci březnu na našem e-shopu www.moje-pomucky.com přibyly dvě novinky - terapeutická brčka a trumpetka kazoo. K čemu tyto pomůcky slouží, pro koho jsou určeny a jak se s nimi pracuje? To se dozvíte v tomto článku.

Pražská pobočka hodnotí rok 2020

Pokud bychom uplynulý rok měli zhodnotit pouze jedním slovem, nabízelo by se jistě slovo "krize", ale opravdu výstižným pojmem je slovo "výzva". Ještě štěstí, že těchto pět písmen nebylo nikdy pro tým pražské pobočky strašákem, ale odrazovým můstkem k akci.

BEMER

Nově začínáme provádět fyzikální terapii cév, která zlepšuje funkci přirozených regulačních mechanismů, posiluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu tělu vlastních lapačů volných radikálů a má pozitivní účinek na syntézu proteinů.

Test MABC 2 - Dyspraxie

Jako jedno z mála pracovišť se nyní nově specializuje ma problematiku Dyspraxie.

Nový přístroj na ORL

Neustále hledáme cesty a možnosti, jak zpříjemnit dětem návštěvu ORL lékaře.

Novinky z pražské pobočky naší kliniky

Oddělení psychologie v Praze posiluje tým a rozšiřuje nabídku služeb.

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.