Rehabilitační
lékař

Službu nabízíme v pobočkách:

Rehabilitační lékař se specializuje především na důkladnou diagnostiku pohybového aparátu, na jejímž základě stanovuje individuální krátkodobý a dlouhodobý terapeutický plán, který zahrnuje dle potřeby metody fyzioterapie nebo ergoterapie. Cílem tohoto plánu je návrat jedince zpět do aktivního života s minimalizací překážek a omezení.

V rámci vyšetření dle potřeby přistupuje RHB lékař také k ošetření s cílem úpravy zdravotního stavu pohybového aparátu před samotným nástupem na ambulantní fyzioterapeutickou nebo ergoterapeutickou péči. Využívá k tomu metod:

Zkušenosti našich pacientů

Chodila jsem k mnoha neurologům, ale s komplexním přístupem jsem se setkala až u paní primářky Moráňové. V neposlední řadě je to velice příjemný a milý člověk.
Petra J.
Vynikající paní doktorka. Pomohla mně i mému synovi. Je to odborník na svém místě. Stejně tak chválím celou Soukromou kliniku LOGO, kde k pacientovi přistupují opravdu individuálně a jeho problémy řeší komplexně v rámci svých možností (neurologie, RHB, interna, ORL, fyzioterapie, logopedie, psychologie a psychiatrie). Kdyby takto fungovalo naše zdravotnictví všude, budu platit klidně vyšší zdravotní pojištění, protože vím, že za něj obdržím vynikající služby jako na klinice LOGO.
Martin K.
Výborná doktorka, člověk na svém místě. Stejně tak dobře musím ohodnotit i rehabilitace, které na klinice podstupuji. Bohužel jak už bylo zmíněno, nevýhodou jsou delší čekací doby vzhledem k tomu, kolik má paní doktorka pacientů.
Kamča L.

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.