Pracoviště Blansko

Rehabilitační procedury prováděné diplomovanými fyzioterapeuty  zejména individuální formou.

Adresa

Nádražní 2369/10
678 01, Blansko
Navigovat

Víkendová horká linka (8.00-20.00): +420 777 675 233

Ordinační hodiny

Pondělí:

 7:00 - 18:00

Úterý:

 7:00 - 18:00 

Středa:

 7:00 - 20:00

Čtvrtek:  7:00 - 18:00
Pátek:  7:00 - 16:00

Pracoviště Blansko nabízí

 Specializujeme se na  logopedii a rehabilitaci. Kromě obvyklých vyšetření nabízíme našim malým klientům v průběhu letních měsíců i příměstské pobyty.

Logopedie

Výchova řeči a odstraňování vad a poruch se pojí s výchovou myšlení a osobnosti jedince. Řeč je nejdokonalejší schopnost člověka, a proto musíme této problematice věnovat náležitou pozornost. Klinická logopedická péče poskytovaná na naší klinice LOGO je určena pro široké spektrum pacientů s rozmanitými poruchami řeči, sluchu a hlasu. Na našem pracovišti jsou zřízeny odborné poradny, které se dále úzce specializují.

Bližší informace ohledně vstupního vyšetření na recepci kliniky nebo na tel.: +420 517 578 311 nebo +420 739 457 158.

Fyzioterapie

Fyzioterapeutické postupy pomáhají předcházet onemocnění pohybového ústrojí. Fyzioterapie léčebně zasahuje tam, kde pohyb a ostatní fyzické i psychické funkce jsou ohroženy procesem stárnutí, zraněním, nemocí nebo vrozenou vadou. Mezi základní postupy fyzioterapie patří metody vyšetření a postavení v kloubech, postavení páteře, centrace kloubů a vyšetření hlubokého posturálního systému.

Psychologie

Nabízíme psychologické vyšetření dětí a dospívajících 

  • cílená a komplexní vyšetření na vyžádání praktického lékaře, psychiatra, neurologa i dalších specialistů 
  • intelektové předpoklady
  • paměťové schopnosti
  • posouzení školní zralosti 
  • pomoc při překonávání školních obtíží

Rehabilitační lékař

Rehabilitační lékař se specializuje na  pacienty trpící chronickými bolestmi pohybového ústrojí. Po základním psychosomatickém vyšetření následuje dlohodobý rehabilitační plán zahrnující rehabilitační a ergoterapeutické metody, např: metoda Mojžíšové, Dornova metoda, tejpování.

Relaxace a masáže

Využijte služeb našeho profesionálního maséra, pomocí kterých vám pomůžeme zlepšit tělesnou kondici a zrelaxovat Vaše tělo v dnešní hektické době. Uvolněte všechny své smysly a nechte se hýčkat. Kompletní nabídku masáží naleznete zde.

Tábory a příměstské pobyty

Každoročně pro naše klienty pořádáme jeden pobytový a několik příměstských táborů. Tyto tábory jsou součástí logopedické péče, jejich cílem je celkový rozvoj osobnosti dítěte. Učíme je týmové spolupráci, podporujeme a rozvíjíme jejich kreativitu.

Objednejte se na naši kliniku

Rádi Vám pomůžeme žít bez bariér.