Pražská pobočka hodnotí rok 2020

Pokud bychom uplynulý rok měli zhodnotit pouze jedním slovem, nabízelo by se jistě slovo "krize", ale opravdu výstižným pojmem je slovo "výzva". Ještě štěstí, že těchto pět písmen nebylo nikdy pro tým pražské pobočky strašákem, ale odrazovým můstkem k akci.

Troufám si říci, že rychlost, s jakou jsme dokázali reagovat na náhlou koronavirovou krizi v první jarní vlně, byla důkazem, jak stabilní, soudržný a profesionální tým momentálně stojí za fungováním naší pobočky. Doslova ze dne na den jsme s podporou IT a vedení kliniky dokázali zajistit přechod na distanční formy terapie, které byly do té doby pro nás všechny trochu neprobádaným územím. Celý tým však šel do těchto neznámých vod po hlavě a navzájem se podporoval, abychom se co nejdříve dokázali přizpůsobit nezvyklým pracovním podmínkám. 

Důkazem mohou být nejen ekonomické výsledky pobočky, která dokázala i v průběhu první a druhé vlny pandemie dále naplňovat stanovené měsíční limity a vyhnout se tak ekonomickému propadu, ale také pozitivní ohlasy našich klientů, kteří nás podporovali i na dálku například skrze sociální sítě. Opět se tak ukázalo, že výjimečnost naší firmy spočívá nejen v odbornosti a komplexnosti péče, ale také v neuvěřitelně lidském a individuálním přístupu, který nás v očích klientů činí naprosto jedinečným zařízením a dává tak Klinice LOGO to nepopsatelné "něco" navíc, které nás odlišuje od konkurence.

Jedním z hlavních plánovaných cílů roku 2020 byla příprava na rozšiřování stávajících prostor kliniky, konkrétně se jednalo o plán výstavby 3 nových ordinací ve druhém patře domu na Karlově náměstí 15.  Tento cíl se podařilo naplnit a začátkem ledna bylo schváleno stavební povolení. Stavba je nyní v plném proudu a brzy tak vzniknou tři nové psychologické ordinace.

I přes všechny nečekané výzvy roku 2020 tak hodláme i v novém roce 2021 plnit cíle, které jsme si předsevzali, a nadále růst nejen prostorově, ekonomicky a odborně, ale také lidsky a to společně jako tým.