Letní pobyty 2020

se sportovním zaměřením

Dobrodružné léto 2020

Každoročně pro naše klienty pořádáme jeden pobytový a několik příměstských táborů. Tyto tábory jsou součástí logopedické péče, jejich cílem je celkový rozvoj osobnosti dítěte. Učíme je týmové spolupráci, podporujeme a rozvíjíme jejich kreativitu.

Na každý týden máme pro Vaše děti připravený pobyt s dobrodružným motivem na nějaké téma. Děti si například vyzkouší jaké je to být hercem, budou poznávat dinosaury, přeneseme mezi kovboje na Divoký západ, budou hledat poklad a zažijí mnoho dalších dobrodružství. Navíc všechny letní pobyty jsou letos nově oživeny a provázány sportovními aktivitami.

NOVINKA

Využijte naší first minute ceny. Pro klienty, kteří se rozhodnou rezervovat a uhradit letní pobyt do 31. 3. 2020 platí cena 3 600 Kč. Pobyt je možné rezervovat po dobu jednoho týdne na recepci naší kliniky. Pak rezervace propadá.

V rámci našich pobytů je pro děti zajištěno stravování, které je již v ceně. V případě specifické diety je cena navýšena o 100,- Kč.

Kompletní informace o nabízených letních pobytech najdete zde.

Doporučený postup objednávek

Vyplněnou přihlášku je možné odevzdávat:

  • osobně na recepci naší kliniky
  • odeslat poštou na adresu: Soukromá klinika LOGO s.r.o., Vsetínská 20, Brno 639 00
  • odeslat elektronicky na logo@logoped.cz

Přihlášku je možné si stáhnout zde.

Upozornění

Letní pobyty na klinice LOGO jsou určeny převážně pro děti s poruchou řeči a to jen u diagnóz dyslalie, opožděného vývoje řeči a vývojové dysfázie. Pro děti s jinými poruchami komunikace, jako například autismus nebo mentální retardace nabízíme jiné programy, popřípadě akce organizované Občanským sdružením LOGO.

Zkušenosti našich klientů

Dcera byla velmi nadšená z každého dne, což je nejlepší zpětná vazba pro nás, rodiče. Až nás to i překvapilo, jak moc je spokojená a to i přesto, že nemohla nastoupit její sestra a absolvovala tudíž tábor sama. Velká spokojenost.
Lenka
Děkuji za vše, dcera byla velmi spokojená a každý den odcházela nadšená.
Alena
Dcera absolvovala letní pobyt už po druhé. Pokaždé odcházela velmi spokojená a s usměvem. Sebou domů si každý den odnášela nejen spoustu zajímavých zážitků, ale i vytvořených předmětů. Moc všem děkujeme.
Eva