Novinky z pražské pobočky naší kliniky

Víc než 10 let poskytuje pražská pobočka svým klientům komplexní péči v oblasti klinické logopedie. Během svého působení neustále zdokonaluje nejen nabídku služeb, ale i své prostředí. Snažíme se dělat maximum pro to, aby se naši klienti u nás cítili dobře po všech stránkách.

Pražské pracoviště LOGA se specializuje na klinickou logopedii a klinickou psychologii. A právě oddělení klinické psychologie nyní posiluje svůj tým a rozšiřuje nabídku služeb.

Nově zavádíme diagnostiku poruch autistického spektra testem ADOS a EEG biofeedback. Metoda ADOS umožňuje určit, zda jsou u pacienta přítomny poruchy autistického spektra nebo přímo autismus (dětský autismus) a jaký je stupeň symptomů (od nízkého až po vysoký). EEG biofeedback je trénink, který přispívá k optimalizaci mozkových funkcí. Více o této metodě se dočtete zde.

Psychologickou diagnostiku i psychoterapie provádíme dětem i dospělým za úhradu ze zdravotního pojištění. Cizí jazyk pro nás není překážkou, nabízíme konzultace i v anglickém jazyce.