Logopedická klinika
s komplexní péčí

Poskytujeme péči v oblastech foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář a lůžkové oddělení.

Logopedie

V LOGU dokážeme řešit všechny problémy spojené s vadou řeči či jeho vývojem „jinak“.

Rehabilitace

Nabízíme léčbu pohybového aparátu pro všechny věkové kategorie: děti, dospělé či sportovce.

Lékařské služby

Najdete u nás odborníky i v oborech neurologie, rehabilitace, foniatrie, ORL a mnoho dalších.

Pobyty

Nejlepších výsledků dosáhneme, když využijete pobytu na naší klinice a společně můžeme intenzivně pracovat.

Vážení klienti, naše klinika je stále v provozu a naše zdravotní služby jsou poskytovány v plném rozsahu. Zavedli jsme veškerá opatření k omezení rizika nákazy. Bezpečí a ochrana zdraví Vás, našich klientů, je pro nás prioritou. 

Respektujeme Vaše individuální potřeby a požadavky a nabízíme Vám i možnost on-line a telefonických konzultací, v případě, že pro Vás osobní kontakt není v této době přijatelný.

V pátek 12. 6. u nás proběhl kurz Základy zdravotnické legislativy

Řešíme problémy komplexně

Naše klinika pracuje ojedinělým způsobem. Její prioritou je komplexní péče lékařů a terapeutů. Neméně důležitá je komunikace celého týmu kliniky s pacientem.

Proč zvolit Logo?

Komplexnost
služeb

Spolupráce lékařů a terapeutů na jednom pracovišti vede k dosažení velice dobrých výsledků v krátkém čase.

Dlouholeté
zkušenosti

Klinika LOGO vznikla v roce 1990. Za bezmála 30 let jsme pomohli téměř 100 000 lidem a dalším denně pomáháme žít život, o jakém sní.

Vysoká
odbornost

Naše klinika má v týmu ty nejlepší odborníky ve svém oboru, kteří se neustále vzdělávají a svou práci milují.

Zahraniční
spolupráce

Aktivně spolupracujeme s odborníky z celého světa, se kterými si vyměňujeme cenné zkušenosti, a ty aplikujeme na naší klinice.

Zkušenosti našich pacientů

Pokud místo „standardního dítěte“ máte „dítko výjimečné“, rozhodně doporučuji zúčastnit se brněnského diagnostického pobytu. I kdyby Vám to přineslo jen malý střípek toho, co nám, rozhodně nebudete litovat:-).
Nikol
Naše logopedka dokáže děti nejen zaujmout, ale i svým odhodláním a schopností se na dítě napojit dosahuje neuvěřitelných výsledků. Jsem ráda, že jsme v LOGU našli útočiště, které se nemusím bát dále doporučit. Jste prostě skvělí, ještě jednou děkuji.
Zdeňka
Ráda bych poděkovala a vyzdvihla citlivý, profesionální a precizní přístup fyzioterapeutů na klinice LOGO. Jsou to profesionálové, kteří Vašemu zařízení dělají tu nejlepší reklamu. Jsem velmi spokojená pacientka a budu Vaše zařízení jen a jen chválit a doporučovat.
Ivana

Zdravotní pomůcky

Nabízíme široký sortiment logopedických a fyzioterapeutických pomůcek, které si můžete pohodlně objednat na našem e-shopu. O možnostech jejich použití se poraďte s našimi terapeuty.

Logopedické pomůcky

Pomůcky pro poruchy polykání

Fyzioterapeutické pomůcky